Стратегія розвитку Меджибізької ОТГ

Дата: 24.10.2018 16:55

Фото без опису 23. 10. 2018 приміщенні виставкового залу ДІКЗ "Межибіж" консультант зі стратегічного планування Андрій Вишняк в рамках проекту: "Впроваждення інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам", що реалізується Асоціацією ОТГ за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" спільно з експертами, продовжили роботу по створенню Стратегії розвитку Меджибізької ОТГ. Було проведено зведений аналіз анкет мешканців, бізнесу та школярів. Визначено основні проблеми, проведено SWOT -аналіз слабких та сильних сторін громади, можливостей та напрацювано пріоритетні напрямки вирішення загроз.Також відвідали Меджибізьку публічну бібліотеку, отримали багато цікавих порад від експертів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)