П'ятдесят сьома позачергова сесія Сьомого скликання

Дата: 25.10.2018 16:52

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

23 жовтня 2018 року в приміщенні Меджибізької селищної ради відбулась п’ятдесят сьома позачергова сесія Сьомого скликання.

На порядок денний були поставлені такі питання:

1.Про внесення  змін до  селищного  бюджету на 2018 рік. Доповідала:   Начальник   фінансового відділу   Ткачук  І.П.

2.Про  створення комунального підприємства « Меджибіж агрологістика» Меджибізької селищної ради. Доповідала:  Перший заступник  Меджибізького селищного голови Карбовська Ю. Б.

3.Про редакційні уточнення до Розпорядження Кабінету Міністрів України № 861-р від 06 грудня 2017 року «Про деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Доповідав: Головний спеціаліст юридичного відділу  Вусатюк  О. М.

4.Про затвердження   проекту « Нове будівництво  блочно- модульної котельні на твердому паливі в  Головчинецькому дитячому садочку « Ромашка» по вул. Шевченка 41/2 в с. Головчинці, Летичівського району Хмельницької області». Доповідала:   Перший заступник селищного голови  Карбовська Ю. Б.

5. Про розгляд  заяв. Доповідала: Начальник   відділу земельних відносин  Духневич  В. Б.

6.Про   внесення змін  до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико – санітарної допомоги  Меджибізької селищної об?єднаної територіальної громади» на 2018-2020 роки. Доповідала:   Начальник   фінансового відділу   Ткачук  І. П.