Працівники сфери культури та майстри народного мистецтва Меджибізької громади відзначили професійне свято

Дата: 12.11.2018 11:09

9 листопада 2018 року в адмінбудинку села Требухівці відбулось святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. До початку урочистостей гості та присутні могли помилуватися виставкою робіт вихованців гуртків художнього та декоративно-прикладного мистецтва Меджибізької дитячої школи мистецтв та виставкою вишиванок народної майстрині Марії Миколаївни Ліпай.

Розпочався святковий концерт чудовою піснею “Осінь”, яку виконали вихованці Меджибізької дитячої школи мистецтв Єва Томська та Анастасія Левандовська.

Присутніх працівників культури та майстрів народного мистецтва урочисто привітали: голова Меджибізької об’єднаної територіальної громади Михайло Анатолійович Демків, начальник загального відділу Тетяна Іванівна Нігрей,

Фото без описузаступник Летичівської РДА Людмила Андріївна Бойко, керівник апарату Летичівської РДА Олена Леонідівна Федоренко,

Фото без описудиректор Меджибізького центру соціального обслуговування населення Лалі Саргисівна Штаманетян,

Фото без опису заступник директора ДІКЗ “Межибіж” Ігор Валентинович Западенко,

Фото без описуначальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Ніна Петрівна Остапова, а також старости громади

Грамотами Меджибізької селищної ради за вагомий внесок у розвиток культури Летичівського району, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий вклад у розвиток української національної культури та народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність було відзначено:

Кислу Валентину Іванівну - директора Шрубківського сільського будинку культури.

Петрова Юрія Геннадійовича - завідувача Ставницьким сільським клубом

Гуляка Олексія Васильовича - художнього керівника ансамблю української пісні “Бужанка” Головчинецького сільського клубу.

Леськів Ірину Ярославівну - завідувача науково-експозиційного відділу Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”

Штаманетян Тетяну Петрівну - викладача декоративно-прикладного мистецтва Меджибізької дитячої школи мистецтв

Шедловського Олександра Павловича - викладача театрального мистецтва Меджибізької дитячої школи мистецтв

Ліпай Марію Миколаївну - майстриню народної вишивки з с. Голосків

Божок Тетяну Іванівну - майстриню народного мистецтва з с. Ставниця

Грамотами РДА та районної ради були нагороджені колективи:

- Вокально-фольклорний колектив “Червоне намисто” Голосківського сільського будинку культури;

- Вокально-хоровий колектив “Вербиченька” Лисогірського сільського будинку культури;

- Вокально-фольклорний колектив “Любисток” Русанівського сільського клубу;

- Вокально-хоровий колектив “Калина” Ярославського сільського будинку культури.

На святі усі гості бажали працівникам культури значних творчих успіхів та трудових звершень. І, загалом, захід відбувся у затишній, дружній атмосфері.

Більше фото за посиланням.