навчання керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг

Дата: 13.11.2018 13:21

Фото без опису24-26 жовтня на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено навчання керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій міських рад та об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного семінару “Актуальні питання надання адміністративних послуг”.Метою семінару є оновлення знань із теоретичних та практичних засад реалізації державної політики з надання адміністративних послуг та розвитку мережі ЦНАПів, визначення механізмів зі спрощення процедур отримання послуг громадянами, безпека та захист персональної інформації громадян під час надання послуг. До висвітлення, обговорення тематики заходу залучено науковців Хмельницького університету управління та права , представників департаментів економічного, промисловості та інфраструктури, Головного територіального управління юстиції, Головного управління Держгеокадастру,спеціалістів Хмельницької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області, Хмельницької філії державного підприємства “Національні інформаційні системи”,соціального захисту населення облдержадміністрації.