День місцевого самоврядування у Меджибізькій ОТГ

Дата: 10.12.2018 14:21

7 грудня 2018 року Меджибізька громада, на базі Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів, святкувала День місцевого самоврядування.

Урочистості розпочали з гімну України та презентації про успіхи Меджибізької об’єднаної територіальної громади від часу створення. Після чого згадали хвилиною мовчання мужніх сміливих людей, героїв України, які віддали своє життя за наше сьогодення, за свободу і незалежність країни. Саме такими були наші земляки - Віталій Крижак, Денис Джзингель, Олександр Пастухов.

З вітальними словами звернувся до працівників голова селищної ради Михайло Демків. Вручив грамоти та подарунки працівникам Меджибізької селищної ради:

За активну депутатську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамоти отримали:

ГОНЧАР  ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ

(депутат Меджибізької селищної ради с. Ставниця)

ДЕМЧИШИНА ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА

(депутат Меджибізької селищної ради с. Головчинці)

НОВАК  ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА

(депутат Меджибізької селищної ради с. Голосків).

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування в Меджибізькій селищній об’єднаній територіальній громаді та з нагоди Дня місцевого самоврядування були відзначені:

ГЛЯДЧЕНКО КАТЕРИНА АНДРІЇВНА

(головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради)

ГУЦАЛЮК ТАМАРА ГРИГОРІВНА

(головний спеціаліст відділу ЦНАП реєстрації актів цивільного стану та громадян виконавчого комітету Меджибізької селищної ради)

МАЗУР ЕМІЛІЯ ТАДЕУШІВНА

(староста с. Лисогірки Меджибізької селищної ради)

МОСКОВЧУК АНТОНІНА ЛЕОНТІЇВНА

(староста с. Митківці Меджибізької селищної ради)

СВИСТУН ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ

(староста с. Ставниця Меджибізької селищної ради)

СЛОБОДЯНЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ

(електрик Меджибізької селищної ради)

ТКАЧУК ІННА ПЕТРІВНА

(начальник фінансового відділу виконавчого комітету Меджибізької селищної ради)

НІГРЕЙ ТЕТЯНА ІВАНІВНА

(керуючий справами, начальник організаційно- кадрового відділу виконавчого комітету Меджибізької селищної ради)

Від Обласної профспілки працівників державних установ Тетяна Нігрей вітала грамотами та грошовими подарунками:

ГОРБАЧ ОЛЕКСАНДРУ МИХАЙЛІВНУ

(спеціаліст І категорії загального відділу Меджибізької селищної ради)

КОЛОМІЄЦЬ РАЇСА ВОЛОДИМИРІВНА

(технічний працівник Меджибізької селищної ради)

Музичними вітаннями чарували працівників місцевого самоврядування: Директор Меджибізької школи мистецтв Лариса Козко, викладач духових інструментів Сергій Мазур,  художній керівник Меджибізького будинку культури Галина Недял, завідуючий Ставницького сільського клубу Юрій Петров, вихованці Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Меджибізької дитячої школи мистецтв: Олександра Кульбабчук, Олександра Ямпольська, Вадим Собко, Анастасія Коваленко. Дарував чудовий настрій українськими гуморесками викладач театрального мистецтва Олександр Шидловський.

Також читайте: ГОЛОВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ САМОВРЯДУВАННЯ МЕДЖИБІЗЬКОЇ ОТГ