У Меджибізькій ЗОШ відбувся шаховий турнір серед школярів громади

Дата: 12.12.2018 16:17

На базі Меджибізької загальноосвітньої школи відбулася особиста першість з шахів серед учнів громади. Даний спортивний захід був проведений у відповідності до програми.

Участь в змаганнях взяли аматори старовинної інтелектуальної гри учні із п’яти шкіл: Меджибожа, Требухівець, Лисогірки, Голосоква та Митковець.

Всі п'ятнадцять учасників шахового дійства були заряджені безкомпромісною та   завзятістю до перемоги. Змагання проводилося в п’ять турів за швейцарською системою. Ніхто з дітей не хотів програвати тому і кожна партія продовжувалася інколи до голих королів.

Фото без опису            Призерами першості стали, серед хлопців: Бельмега Олександр, Пірожков Євгеній, Береговий Денис. В дівчат перемогу святкували: Чорна Любов, Коваленко Ганна, Дмітрієва Ірина. Лідери особистої першості були нагороджені грамотами виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, та отримали можливість представляти інтереси громади на районних та обласних змаганнях.