Відкриття новорічної красуні-ялинки в Меджибізькій громаді
Дата: 21.12.2018 10:48
Кількість переглядів: 1304
Чудового морозного дня Меджибізька ОТГ відкривала новорічну ялинку.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04404556/8b4e00842a98a7c68a219075afc37a45.jpg)
Вітав громаду голова Меджибізької селищної ради Михайло Демків,
а після його виступу духовністю наповнив настоятель Святомиколаївської (замкової) церкви протоієрей Петро Леськів.
За значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Меджибізькій громаді, активну участь у розбудові українського козацтва та вагомий результат під час виступу на чемпіонаті України з рукопашу гопак Меджибізька селищна рада нагородила команду спортивного клубу “Успіх” грамотою.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04404556/2683924a5f654efdcc9f21afbea313de.jpg)
Прекрасну атмосферу свята створили діти: гарні вірші розказали діти Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів та чудово заспівали вихованці Меджибізького будинку дитячої та юнацької творчості. На свято завітав Святий Миколай,
який зігрівав усіх цікавими загадками та веселим хороводом навколо вбраної красуні - ялинки. Урочистість вела художній керівник Меджибізького будинку культури Галина Недял. Дід Мороз дарував дітям солодкі подарунки.
Керівництво Меджибізької селищної ради дякує усім хто розділив з нами цей чудовий День Святого Миколая!