Відкриття новорічної красуні-ялинки в Меджибізькій громаді

Дата: 21.12.2018 10:48

Чудового морозного дня Меджибізька ОТГ відкривала новорічну ялинку.

Вітав громаду голова Меджибізької селищної ради Михайло Демків,

а після його виступу духовністю наповнив настоятель Святомиколаївської (замкової) церкви протоієрей Петро Леськів.

За значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Меджибізькій громаді, активну участь у розбудові українського козацтва та вагомий результат під час виступу на чемпіонаті України з рукопашу гопак Меджибізька селищна рада нагородила команду спортивного клубу “Успіх” грамотою.

Прекрасну атмосферу свята створили діти: гарні вірші розказали діти Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів та чудово заспівали вихованці Меджибізького будинку дитячої та юнацької творчості. На свято завітав Святий Миколай,

який зігрівав усіх цікавими загадками та веселим хороводом навколо вбраної красуні - ялинки. Урочистість вела художній керівник Меджибізького будинку культури Галина Недял. Дід Мороз дарував дітям солодкі подарунки.

Керівництво Меджибізької селищної ради дякує усім хто розділив з нами цей чудовий День Святого Миколая!