Дата: 27.12.2018 16:36

Фото без описуКомунальна установа «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування» оголошує щорічну благодійну акцію – «Поділись Різдвяним святом!» для підтримки одиноких людей похилого віку, яких в нас на обліку нараховується 135 осіб. Свято потрібно усім, а ці старенькі найбільше потерпають від нестачі уваги та любові.
Звертаємось до Вас з проханням підтримати нашу акцію та надати благодійну грошову допомогу для закупівлі різдвяних подарунків (крупи, сахар, олія, цукерки тощо), або самим придбати подарунки для самотніх людей, якими опікується Меджибізький терцентр.
Мета нашої акції: зробити все можливе, щоб самотні бабусі та дідусі не почували себе одинокими та покинутими у ці святкові дні!

НАШІ РЕКВІЗИТИ:
Назва установи: Комунальна установа «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування»
Юр.адреса: 31500 Хмельницька обл., Летичівський район, с.Требухівці,
вул.Довжанського, 21а
Код ЄДРПОУ: 40291579
Банк: ГУДКСУ у Хмельницькій обл.
МФО: 815013
№ рахунку: 31559371193918

Дякуємо за небайдужість!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)