Працівники громад вдосконалють навички інформаційної роботи

Дата: 24.01.2019 15:48

23 січня 2019 року в Хмельницькому Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг «Аналіз сайтів ОТГ та практичні поради щодо їх змін». Тренінг відвідали три десятки представників громад області, які працюють над наповненням сайтів.

Відкриваючи тренінг перед учасниками виступив директор Хмельницького ЦРМС, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном Сергій Яцковський який зазначив що інформаційна складова є дуже важливою у поширенні успіхів реформи деценталізації та оргарізації громадськості для приняття рішень.

Завідувачка сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату Хмельницької ОДА Марина Вінер детально розяснила чого вимагає закон України "Про доступ до публічної інформації".

Радник з комунікації  Хмельницького ЦРМС Алла Собко ознайомила учасників з детальним аналізом сайтів громад, тенденціями розвитку та тим як важливо підтримувати та вдосконалювати мобільні версії сайтів