Районні урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2019 14:47

Фото без опису  15 лютого  відбулися районні урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ із Афганістану.

Ветерани-афганці, рідні воїнів-інтернаціоналістів разом з районною, селищною владою, працівниками районних установ, громадськістю пройшли колонною від Площі Героїв Майдану до обеліску воїнам-афганцям, де відбулося покладання квітів і панахида за загиблими, присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав.

За поданням Летичівської райнної спілки ветеранів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів) було нагородженоФото без опису Подякою виконавчого комітету Меджибізької селищної ради до дня учаників бойових дій на території інших держав та 30 річниці виведення військ з Афганістану:

• Кондратюка Станіслава Володимировича
  • Березніцкого Анатолія Петровича
  • Богач Анатолія Івановича
  • Похила Альберта Феодосійовича
  • Будняк Юрія Сергійовича

Подяки вручала Керуючий справами Виконавчого комітету Меджибізькії Селищної ради Нігрей Тетяна Іванівна

пам'ятаємо...