Зустріч з Головою Летичівської РДА

Дата: 18.02.2019 16:06

Фото без опису18 лютого 2019 року очільник Летичівської районної державної адміністрації Матлаєва Ірина Дмитрівна провела зустріч з працівниками Меджибізької громади. На зустрічі були розглянуті питання стану освіти Меджибізької ОТГ та монетизіції субсидій на житлово комунальні послуги. Останньому було приділено особливу увагу та пояснено важливість донесення даної інформаці до населення громади. На зустрічі були присутні працівники КУ "Територіальний центр соціального обслуговування" яким була надана інформація для роз'яснення основних положень надання субсидій в готівковій формі, через відділення Укрпошти, для подальшого розповсюдження серед населення громади.