Місячник благоустрою в Меджибізькій ОТГ

Дата: 04.04.2019 13:28

Фото без опису    Згідно з рішенням виконавчого комітету Меджибізької селищної ради "Про проведення санітарної очистки та благоустрою території Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади", було проведено заходи направлені на покращення благоустрою території громади. Під керіництвом старости с.Требухівці Гонти Андрія Анатолійовича працівниками відділів Меджибізької селищної ради та КУ "Територіальний центр соціального обслуговування" виконані наступні роботи:

• санітарна очистка навколишньої території;
  • встановлення ліхтарів біля адміністративного приміщення в с.Требухівці вул.Довжанська, 21а;
  • зрізку та розчистку кущів та дерев по вул. Б.Хмельницького в с.Требухівці;
  • висадження фруктових дерев та кущів біля приміщення центру надання адміністративних послуг.
  • фарбування огорожі та контурів клумб

Дані заходи покращать благоустрії с.Требухівці та дозволять підтримувати вище згадані території в належному санітарному стані.

Крім того 4 квітня колектив відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму, у повному складі, долучився до проведення щорічної обласної акції "За чисте довкілля". В результаті було розчищено значну ділянку лісосмуги  поряд із дорогою від вул. Стадіонної у с. Требухівці.