У КРАЇНІ КАЗОК

Дата: 04.06.2019 08:42

Фахівці Меджибізького терцентру 1 червня 2019 року у смт Меджибіж провели свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Свято складалось з трьох частин концертно-розважальної програми, квесту та дитячої дискотеки.
Під час концертно-розважальної програми доросли і дітей, жителів Меджибізької СОТГ, та гостей громади привітали голова Меджибізької об’єднаної територіальної громади М.Демків та директор Меджибізького терцентру Л.Штаманетян. Вони побажали гарно провести літні канікули, отримати позитивні враження та оздоровитись аби з новими силами розпочати новий навчальний рік.
Під час концертно-розважальної програми виступили учениці Меджибізької школи мистецтв: Потапова Анна, Левандовська Анастасія та Задорожна Дар’я.
Друга частина свята – квест «У країні казок» із п’ятьма станціями: «Швидко казку пригадай», «Відгадайка», «Казкові друзі», «Танцюють всі» та «Спортивна». Для кожної команди казкові герої давали завдання, виконуючи які команда отримувала підказку про наступну станцію. Нагородою для кожної дитини, яка була на святі, стали солодкі подарунки.