Відбулись масштабні тренування з цивільного захисту

Дата: 20.06.2019 10:56

Фото без опису19 червня на території Летичівського та Деражнянського районів під керівництвом начальника управління з питань цивільного захисту населення Юрія Кореви, спільно з групою антитерористичного центру УСБУ у Хмельницькій області, відбулися маштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту населення щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А1827 с.Шпиченці Деражнянського району

До проведення тренувань залучалися:

• начальники  обласних спеціалізованих служб цивільного захисту Хмельницької області, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Хмельницькій області;
  • комісії з питань евакуації та ТЕБ і НС Хмельницької облдержадміністрації;
  • комісії з питань евакуації та ТЕБ і НС Деражнянського та Летичівського районів;
  • управління з питань цивільного захисту Хмельницької облдержадміністрації,
  • Головне управління НП України в області,
  • Головне управління ДСНС України в області;
  • Навчально – методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області;
  • комісії з питань евакуації та евакуаційні органи Шпичинецької  сільської ради Деражнянського району та Меджибізької селищної ради Летичівського району;
  • голови Деражнянської і Летичівської райдержадміністрацій;
  • міській голова Деражнянської міської ради;
  • голови сільських рад Деражнянського району;
  • голови Вовковинецької та Меджибізької ОТГ.

Метою заходу було вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту, а також підвищення готовності до евакуації населення із зони можливого ураження внаслідок винекнення надзвичайної ситуації на території військової частини А1827, а також порядок евакуації та життєзабезпечення евакуйованого населення. Під час тренувань учасники відпрацьовували дії необхідні для термінової евакуації населення та всебічного забезпечення його життєдіяльності.

Було виконано оповіщення керівного складу району, ОТГ, служб і комісій відповідних територій та населення в "зоні ураження".

Особливу увагу приділено питанням евакуації та розміщення евакуйованого населення.

Для життєзабезпечення евакуйованого населення розгорнуто приймальний пункт евакуації на базі Меджибізької ЗОШ смт. Меджибіж, де організовано першочергові заходи для забезпечення евакуйованого населення щодо розміщення, надання необхідної медичної та психологічної допомоги, створено умови для малолітнх дітейта їх матерій, харчування евакуйованого населення.

За підсумками тренувань встановлено, що органи управління та сили цивільного захисту населення здатні виконувати завдання за призначенням своєчасно та в будь-яких умовах.

Керівним складом обласного управління з питань цивільного захисту населення була відзначена оперативність та злагодженість в роботі керівного складу Меджибізької ОТГ, та сил цивільного захисту.