Командний шаховий турнір серед учнів закладів загальної середньої освіти Меджибізької громади

Дата: 14.11.2019 14:17

Фото без описуВ середу 13 листопада на базі Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся командний шаховий турнір серед учнів закладів загальної середньої освіти  Меджибізької об’єднаної територіальної громади. Шахові дружини складалися з двох хлопців  та однієї дівчини . Команди  представляли  такі  населені пункти: смт. Меджибіж , с. Голосків, Лисогірка, Митківці, Ставниця, Требухівці. За коловою системою кожен із учасників провів по п’ять партій. В підсумковий залік зараховувались всі бали  зароблені командою, тому  кожен  учасник старався отримати  найбільше перемог. За окремими показниками визначався найкращий результат,  здобутий серед хлопців  та серед дівчат.

В запеклій боротьбі, під вболівання викладачів фізичної культури , які забезпечили участь дітей в змаганнях, призові місця розділилися таким чином:

1. Голосків – 13 очок (з 15 можливих);

2. Митківці – 10 очок;

3. Меджибіж -8,5очок.

Фото без описуВ особистому заліку найкращим серед хлопців був учень Голосківського ліцею  – Пірожков Євгеній, який виграв усі партії. А серед дівчат найсильнішу було визначено лише за допомогою додаткової партії з бліцу, де перемогу святкувала учениця Митковецької гімназії  – Купрата Вікторія.

Відділом   освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради команди призери та найкращі учасники були нагороджені грамотами. Відбірковий шаховий турнір дав змогу на спільне формування команди учнів Меджибізької об’єднаної територіальної громади для взяття участі в районних та обласних змаганнях, а решті учасників змагання, здобути неоціненний практичний досвід, який стане початком для  майбутніх перемог!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)