Требухівська сільська амбулаторія одержала новий автомобіль

Дата: 21.11.2019 15:20

Фото без опису19 листопада за участі заступника голови обласної ради Валерія Лескова та т.в.о. голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося урочисте вручення 20 легкових автомобілів Renault DUSTER dCi 110 4WD для сільських амбулаторій Хмельниччини, які повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров'я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.

Так, автомобілі отримали такі амбулаторії загальної практики сімейної медицини: Антонінська селищна амбулаторія Красилівського району, Гуківська сільська амбулаторія Чемеровецького району, Дунаєвецька селищна амбулаторія, Голенищівська, Грушковецька та Требухівська сільські амбулаторії Летичівського району, Куражинська та Струзька сільські амбулаторії Новоушицького району, Новоселицька сільська амбулаторія Полонського району, Сатанівська селищна амбулаторія Городоцького району, Новосинявська сільська амбулаторія Старосинявського району, Жердянська сільська амбулаторія Чемеровецького району, Дашковецька та Охримівецька сільські Амбулаторії Віньковецького району, , Купільська сільська амбулаторія Волочиського району, амбулаторія села Кремінна Городоцького району, Радошівська сільська амбулаторія Ізяславського району, сільська амбулаторія села Кам'янка Камянець-Подільського району, Кузьминська сільська амбулаторія Красилівського району, Закупнянська селищна амбулаторія Чемеровецького району.

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/dlya-silskikh-ambulatoriy-khmelnichch/

Фото без опису Фото без опису Фото без опису