Делегація Меджибізької ОТГ взяла участь в акції «Збруч – ріка єднання»

Дата: 23.01.2020 10:21

Фото без описуДелегація Меджибізької ОТГ взяла участь в акції «Збруч – ріка єднання» Багатотисячна акція «Збруч – ріка єднання», присвячена Дню Соборності України, відбулася 22 січня 2020 р. на межі двох областей. У різні історичні періоди р.Збруч була кордоном, що розділяв українців, які жили на територіях різних держав. Відзначити цю визначну історичну подію зібралися жителі та керівництво двох областей. Участь в ході взяли голова селищної ради Михайло Демків, староста с. Ярославка Василь Коротун, головний спеціаліст загального відділу Богдан Крутих та головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Сергій Щур. У супроводі духового оркестру делегація Хмельниччини вирушила від с.Гусятин Чемеровецького району. Символом єдності України став 50-метровий синьо-жовтий стяг, утворений двома полотнищами, які з’єднали представники делегацій Тернопільщини та Хмельниччини.