Концерт реквієм "Народжені вмирати за Батьківщину залишаються жити у віках"

Дата: 23.02.2020 14:40

Фото без опису 20 лютого 2020 р в приміщенні Меджибізького будинку культури відбувся концерт реквієм "Народжені вмирати за Батьківщину залишаються жити у віках", присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні.
 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні - на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані , вулицях Грушевського та інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій нестрашно жити і народжувати дітей.
На концерті були присутні учні шкіл, а також жителі Меджибізької ОТГ. Був запрошений до слова, заступник голови Меджибізької селищної ради Ткач О.В.
 На концерті виступили "Меджибізькі перлини", а також Головчинецький народний аматорський колектив "Бужанка", учні Меджибізької музичної школи. Також на виступив на концерті Шуляк Петро Петрович, очевидець протистоянь на Майдані незалежності 18-21 лютого 2014р.
У цей день ми згадали імена наших героїв земляків, які загинули Уже в АТО. Вшанували їхню пам'ять покладанням квітів.
  Герої які загинули є прикладом мужності, хоробрості, відважності та безстрашності, безкінечної любові до своєї країни, народу ти мови.
Вони любили Україну більше, ніж себе, готові були віддати найдорожче - своє життя. Вони були справжніми патріотами, прикладами для наслідування для нас всіх. Вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні всіх тих, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України