Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 19.02.2020 15:34

19 лютого 2020 року о 9:00 год. в приміщенні Меджибізької селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:

1.Про неналежне виконання батьківських обов'язків Лісовою М.В. (Доповідач: Лисак А.В.)

2.Про звіти  старост Меджибізької  селищної ради  щодо виконання ними повноважень за територіальною належністю за 2019 рік (Доповідач: Московчук А.Л, СвистунВ.С., Гонта А.А., Коротун В.В., Махлай Л.М.).

3.Про розгляд звіту  щодо  виконання селищного бюджету за 2019 рік (Доповідач: Ткачук І. П.)

4.Про  заходи  щодо наповнення місцевих  бюджетів, Дотримання жорсткого режиму  економії  бюджетних  коштів у 2020 році (Доповідач: Ткачук І. П.)

5.Про звіт щодо роботи  головного  спеціаліста загального відділу Меджибізької селищної ради з питань цивільного захисту, мобілізаційної  роботи Меджибізької  селищної ОТГ за  2019 рік (Доповідач: Леоненко І.В.)

6.Про внесення змін до складу тендерного комітету виконавчого комітету Меджибізької селищної ради (Доповідач: Демків М.А.)

7.Про міри по збереженню від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території  Меджибізької  селищної ради (Доповідач: Демків М.А.)

8.Про дозвіл на зрізку дерев (Доповідач: Ткач О.В.)

9.Про  взяття на квартирний  облік  дитини-сироти Починка І.С. (Доповідач: Нігрей Т.І.)

10. Про надання дозволу на виготовлення  проектно - кошторисної документації «Капітальний ремонт будинку культури (внутрішнє опорядження та облаштування центрального входу)   за адресою: Україна,  Хмельницька область, Летичівський район, смт Меджибіж, вул. Замкова, 30»  (Доповідач: Ткач О.В.)

11. Про надання дозволу на виготовлення  проектно - кошторисної документації «Капітальний ремонт  частини будинку культури (концертна зала, вестибюль, лицева частина фасаду)   за адресою: Україна,  Хмельницька область, Летичівський район, с. Голосків, вул. Центральна,56/1» (Доповідач: Ткач О.В.)

12. Про  упорядкування    адреси  житловому будинку (Доповідач: Нігрей Т.І.)

13.Про надання дозволу на виготовлення  проектно - кошторисної документації «Поточний ремонт мереж вуличного освітлення  за адресою: Україна,  Хмельницька  область, Летичівський район, с. Ярославка, вулиці  Центральна, Кошарського» (Доповідач: Нігрей Т.І.)

14.Про надання дозволу на виготовлення  проектно - кошторисної документації «Поточний ремонт мереж вуличного освітлення  за адресою: Україна,  Хмельницька  область, Летичівський район, с. Ярославка, вулиці  Миру,  Зелена» (Доповідач: Нігрей Т.І.)