Знову в Меджибожі лунали Шевченкові слова!

Дата: 22.02.2020 10:41

У Меджибізькому ліцеї 21 лютого 2020 р. відбувся І етап фестивалю читців, присвяченого Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам'яті людській!». Участь в конкурсі, який запалює нові дитячі таланти та спонукає більш осмислено пізнавати глибокий і багатогранний літературний спадок Великого Кобзаря, взяли учні шкіл Меджибізької ОТГ.

Тарас Шевченко – не просто геніальний поет, він – голос душі українського народу… Перед тим, як оголосити імена кращих читців-декламаторів Шевченкової поезії, з вдячним словом до всіх конкурсантів та їх творчих наставників звернулася начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму селищної ради Катерина Глядченко.

Журі: Сергій Щур, Катерина Глядченко, Діана Щур, Людмила Макаренко

Отже, за підсумками фестивалю читців журі вибрало переможців у двох вікових категоріях.

Учень Митковецької гімназії Віктор Джаман читає вірш "Розрита могила"

Олександра Кіт (Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Софія Гуляк (Головчинецька початкова школа)

Учні Голосківського ліцею. Молодша вікова група

Беззаперечні симпатії журі серед учасників старшого віку здобула Анастасія Слободянюк (Меджибізький ліцей). Друге місце виборов літературний колаж у виконанні учнів Голосківського ліцею (Юлія Романіченко, Аліна Свистун, Дмитро Білан і Микола Царук). Треті місця у Єлизавети Шуміловської з Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Олега Теслюка – учня Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Анастасія Слободянюк (Меджибізький ліцей)

Сергій Мисюра (Лисогірська ЗОШ І-ІІ ступенів)

Літературний колаж учнів Голосківського ліцею

Серед молодших читців-декламаторів, а відтак – призове І місце отримала учениця Голосківського ліцею Ярина Бортник. Друге місце отримав Сергій Мисюра (Лисогірська ЗОШ І-ІІ ступенів). Третє місце здобула Олександра Кіт (Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Переможець старшої вікової групи - Анастасія Слободянюк

Переможець молодшої вікової групи - Ярина Бортник

Читці Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів Сергій Мисюра і Олег Теслюк і їх вчителька Леся Котик