До уваги керівників підприємств, установ, організацій

Дата: 24.03.2020 11:03

У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СOVID-19», для оперативного реагування на можливий ріст кількості страхових випадків пов’язаних із поширенням на території України, та території Летичівського та Старосинявського районів зокрема, коронавірусу СOVID-19, повідомляємо про необхідність негайного та оперативного інформування керівниками підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичними особами-підприємцями (роботодавцями) регіону Летичівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області про випадки тимчасової непрацездатності застрахованих осіб з причини захворювання коронавірусом СOVID-19, а також тимчасового відсторонення від роботи осіб, які були в контакті з інфекційними хворими, якими видано листок непрацездатності згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС.

Інформування здійснювати за телефонами:

• Летичівський район (0-3857) 20324,  067-2824988
  • Старосинявський район (0-3850) 20659, 067-2824988