Про продовження дії розпорядження від 11 березня 2020 року № 28/2020-р «Про встановлення тритижневого карантину на території Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади»

Дата: 27.03.2020 15:34

МЕДЖИБІЗЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛЕТИЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  26 березня 2020 року                                           Меджибіж                                                                  №39/2020-р

Про продовження дії розпорядження від 11 березня 2020 року № 28/2020-р

«Про встановлення тритижневого карантину на території Меджибізької

селищної об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до ст. 50 та ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України №  239  від 25 березня 2020 року     « Про внесення змін до  Постанов   Кабінету Міністрів України  № 211, №215,  № 228, № 287, № 291. Протоколу позачергового  засідання Хмельницької  обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №6, від 25.03.2020р, у зв’язку із запровадженням режиму надзвичайної ситуації в Україні та  з метою запобігання поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID -19   спричиненої коронавірусом  SARS-CoV -2  на  території   Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади:

1.Продовжити дію розпорядження від 11 березня 2020 року № 28/2020-р «Про встановлення тритижневого карантину на території Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади» до 24 квітня 2020 року.

2.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                            Бацевич В.Б.