Затверджено алгоритм поховання людини, яка хворіла, або мала підозру на коронавірус, і померла в лікарні:

Дата: 31.03.2020 10:45

Відповідне розпорядження підписав головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. від 27 березня

Алгоритм поховання людини, яка хворіла, або мала підозру на коронавірус, і померла в лікарні:

Тіло дезінфікують хлоровмісним розчином та поміщають у непронекний герматичний пакет-мішок. У ЦГЗ кажуть, що це мають робити  співробітники патологоанатомічного центру.

Труну закривають.

При похованні в приміщенні має бути не більше ніж одна людина на 10 квадратних метрів на відстані не менше 1,5 метра.

Місцева влада чи комунальні підтриємства мають записати контакти тих, хто був на похороні.