Волонтери - міцна опора держави під час пандемії COVID-19

Дата: 02.04.2020 11:24

Меджибізька селищна рада дякує усім волонтерам, волонтерським організаціям, підприємствам, підприємцям, соціальним працівникам та громадянам, які у важкий час допомагають людям, що потрапили у складні життєві обставини, малозабезпеченим та людям похилого віку. Їм ця допомога вкрай необхідна.

Фото Ірини Гогольчук (с. Волосівці)

Зі свого боку Меджибізька селищна рада робить все можливе, щоб життя людей, які потрапили у складні життєві обставини, малозабезпечених та людей похилого віку було комфортним, а ваші дії - це прояв вищої форми людяності. Нещодавно свої волонтерські акції провели спортивний клуб «Успіх», БО «Волонтери Летичівщини» та інші. Висловлюємо слова подяки за Вашу безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільний час на те, щоб комусь допомогти. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру. Низький уклін усім небайдужим людям!