Край Бога і Божка - що подивитись в громаді [Відео]

Дата: 06.05.2020 11:08

Меджибізька громада у стратегії свого розвитку визначила одним із напрямків розвитку - туризм. І це не випадково. Прославлений Меджибіж відомий насамперед завдяки фортеці та некрополю, де похований засновник хасидизму Баал Шем Тов. Головчинці відомі цілющими джерелами, до яких приїжджають тисячі паломників. Тут знаходиться надзвичайно популярний в купальний сезон Головчинецький кар’єр.

В мальовничій Лисогірці збереглися оспівані в народних піснях криниці-журавлі. Поряд зі Ставницею знаходяться руїни фортеці XVI ст. - «Ракочі». Неподалік Шрубкова знаходиться поле битви козаків з поляками. Також збереглася кам’яна могила Омеляна Купченка – полковника часів Богдана Хмельницького. В Западинцях стоїть храм, який є одним з кращих зразків волинської школи дерев’яної архітектури. У Волосівцях збереглася Маштарка, поряд із якою розводили породистих арабських скакунів.