У Меджибожі з нагоди Дня Європи в Україні підняли прапор ЄС

Дата: 16.05.2020 14:51

16 травня 2020 р. на один із флагштоків, що знаходиться біля сцени в сквері імені Героїв АТО в Меджибожі з нагоди Дня Європи в Україні піднято прапор Європейського Союзу. В акції взяли участь керуюча справами, начальник загального відділу Тетяна Нігрей з дочкою Дарією та директор Меджибізької публічної бібліотеки Діана Щур із сином Олександром. Масовий захід та урочистості не проводилися у зв'язку із карантинними заборонами.

Фото без опису.

Цей день ілюструє стратегічний курс України на зближення з країнами Європейського Союзу та подальший вступ у ЄС та запровадження безвізового режиму з усіма європейськими країнами. Цей день, на відміну від міжнародних днів, запроваджених ООН та ЮНЕСКО, або державних і релігійних свят, не покликаний захищати когось від чогось або вшановувати чиюсь пам'ять. Для України це скоріше день-нагадування, день-знак, день-вектор як для країни, котра прагне стати повноправною частиною європейської спільноти і має на це всі права та підстави. Для України, як для держави, що з самого початку свого існування була "вписана" у євразійський континент та у європейську геополітичну площину, це знаковий день. Він є приводом, аби засвідчити прагнення України існувати у мирі та розвивати свою силу нарівні з країнами об’єднаної Європи.