Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 28.05.2020 11:21

Фото без опису28 Травня 2020 року о 9:00 год. в адміністративному приміщенні в с.Требухівці відбувся виконком на якому було розглянуто ряд важливих питань, а саме:

1.Про виконання бюджету Меджибізької селищної ради за І квартал  2020 року;
(Доповідач: Ткачук І.П.)

2.Про звіт директора Меджибізької публічної бібліотеки;
(Доповідач: Щур Д.В.)

3.Про звіт директора щодо діяльності дитячо –юнацької спортивної школи Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади с. Голосків за  2019 рік;
(Доповідач: Мельник Ю.О.)

4. Про звіт директора  КУ «Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання) Меджибізької селищної ради» за 2019 рік
(Доповідач: Щур С.А.)

7.Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі,та затвердження Положення про неї

(Доповідач: Щур С.А.)

7.Про звіт начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької  селищної ради за 2019 рік
(Доповідач: Глядченко К.А.)

8.Про утворення комісії з визначення та відшкодування збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам
(Доповідач: Ткачук М.О.)

9.Про затвердження "Порядку встановлення літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності"
(Доповідач: Ткачук М.О.)

10.Про затвердження Положення про здійснення закупівель товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" із застосуванням електронного каталогу “Prozorro Market”
(Доповідач: Ткачук М.О.)

11.Про утворення комісії з питань благоустрою та санітарного стану населених пунктів Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади
(Доповідач: Бацевич В.Б)

(Доповідач: Нігрей Т.І.)

13.Про  хід і результати виконання програми соціально- економічного  і культурного розвитку Меджибізької ОТГ за 2019 рік
(Доповідач: Готфрід А.Е.)

14.Про закінчення опалювального сезону 2019-2020 років та затвердження плану заходів з підготовки установ  та організацій  селищної ради до  роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки
(Доповідач: Ткач О.В.)

15.Про надання дозволу на виготовлення  проектно - кошторисної документації на «Реконструкція водопроводу за адресою: Україна, Хмельницька область, Летичівський район, с. Головчинці, вул.Зарічна».

16.Про дозвіл на зрізку  зелених насаджень

17.Про дозвіл на зрізку  та омолодження крон  зелених насаджень

18. Про  взяття на позачерговий квартирний облік

19. Про  упорядкування    адреси  житловому будинку

20. Про  присвоєння  адреси
(Доповідач: Нігрей Т.І.)

21.Про внесення змін до складу тендерного комітету Виконавчого комітету Меджибізької селищної ради
(Доповідач: Бацевич В.Б)

22.Про затвердження норми споживання холодної води на одну особу без лічильника при підведенні води у житлове приміщення.