На сайті інтернет-представництва Президента з’явилась петиція з вимогою НЕ ДОПУСТИТИ ЛІКВІДАЦІЮ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Дата: 02.06.2020 09:15

Фото без описуАсоціація ОТГ звернулась до глави держави з наполегливою вимогою дослухатись голосу ТИСЯЧ мешканців об’єднаних територіальних громад і зберегти ОТГ, які пройшли демократичний шлях добровільного об’єднання, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
«Переважна більшість ОТГ виступає категорично проти їх примусового приєднання до інших громад. При цьому, більша частина з них мають середній та високий рівень спроможності, забезпечують належний рівень надання послуг, проводять значну проєктну діяльність, але політичні чи бізнесові впливи прагнуть їх ліквідації та приєднанню до міст чи ще не об’єднаних громад.
Не можна руйнувати довіру до держави, нехтувати такою великою цінністю як добровільне волевиявлення людей до самостійного формування сприятливого середовища життєдіяльності через об’єднання громад, щоб не знищити ініціативу на багато років вперед.
Такий несправедливий підхід до формування перспективних планів, які знищують діючі ОТГ, призводить до соціальної напруги, протестів, втрати довіри до держави», – йдеться у тексті петиції.

Ознайомитись з текстом петиції і підписати її можна за посланням https://petition.president.gov.ua/petition/97256