День Меджибожа у 2020 р. відзначили онлайн

Дата: 15.06.2020 09:32

Фото без опису14 червня 2020 р. «День Меджибожа» відбувся онлайн. Нажаль через карантинні заходи не було концерту у сквері імені Героїв АТО. У цьому році Меджибіж святкує 874-річчя від часу першої писемної згадки.

Щороку в центрі містечка збиралися сотні його жителів та гостей, щоб послухати виступи найкращих виконавців громади, юних та молодих талантів. Саме в цей день відбувається жвава вулична торгівля, функціонують ігрові зони для дітей, а батьки можуть відсвяткувати черговий День народження містечка.

Щоб порадувати жителів Меджибожа і громади, а також людей, які тут народилися і провели дитинство та юність було вирішено, щоб наші колективи сфери культури привітали з "Днем Меджибожа" через соцмережі.

Вітали з цим святом нас:

- Народний аматорський вокальний колектив "Бужанка" Головчинецького сільського клубу. Художній керівник: О. Гуляк

- Вокальний колектив "Журавка" Шрубківського СБК

- Вокальний колектив "Веселка" Западинецького СК

- Вокальний колектив "Волосівчанка" Волосовецького СК

- Завідувач требуховецького СК Юлія Ніколайчук і Марина Шрубківська

- Працівники Меджибізької публічної бібліотеки та бібліотек-філій громади

- Творчий колектив Меджибізького будинку культури

Вихованці Меджибізької дитячої школи мистецтв:

- Олександр Іванов

- Ангеліна Антоненко

- Марія Корецька

- викладач Меджибізької ДШМ Сергій Мазур

- Учні Требуховецького закладу освіти

а також

- Людмила Махлай

- Сергій Щур

Виконавчий комітет Меджибізької селищної ради дякує всім хто долучився до привітань.

Бажаємо вам постійного творчого натхнення, співу птахів, яскравого сонця, щастя, квітів і посмішок. Нехай у Ваших домах завжди панує мир, любов, тепло, радість, благополуччя і добро.