Хмельницька область, Хмельницький район

«Бужанка» стала призеркою у Національному чемпіонаті України з фольклору

Дата: 23.07.2020 12:21

«Бужанка» стала призеркою у Національному чемпіонаті України з фольклору EUROFOLK, який проходив у режимі онлайн та тривав до 19-го липня. За голосами користувачів соціальних мереж народний аматорський колектив посів п’яте місце з 55-ти. Журі фестивалю присудили подолянам бронзову нагороду, а ось керівник ансамблю став першим у країні серед акомпаніаторів.

Народний аматорський колектив «Бужанка» існує чотири роки тому. Ініціатором створення стала завідувач сільського клубу Лариса Шуляк.

Зараз у колективі – півтора десятка артистів. Десять – вокалісток та п’ять вокалістів. Їх, як самі кажуть, об’єднала любов до української пісні.

З великим задоволенням співають і мчать на репетиції. Частина учасників – вже на заслуженому відпочинку, частина – на роботі. Разом співають та обирають що співати. У репертуарі мають як українські народні пісні, так і власні – про Меджибіж, «Бужанку» тощо.

Зараз у репертуарі «Бужанки» – понад дві сотні пісень. Репертуар «Бужанки» вже добре відомий жителям Меджибізької і Летичівської громади. Чули їх у Хмельницькому, Києві, Старокостянтинові та інших містах країни. А нещодавно колектив брав участь у Національному чемпіонаті України з фольклору. EUROFOLK проходив у режимі онлайн та тривав до 19-го липня. За голосами користувачів соціальних мереж народний аматорський посів п’яте місце з 55-ти. Журі фестивалю присудили подолянам бронзову нагороду, а ось керівник ансамблю став кращим серед акомпаніаторів.

Стаття в Подільських вістях: Їх об’єднала любов до пісні