Край Бога і Божка: шляхами славетних епох

Дата: 26.07.2020 21:10

В Меджибізькій ОТГ презентовано Туристичну мапу Меджибізької ОТГ "Край Бога і Божка: шляхами славетних епох".

У Меджибожі презентували туристичну мапу об’єднаної територіальної громади «Край Бога і Бужка». Два веломаршрути, історичні об’єкти, дива природи, народні умільці, якими пишається громада, – у путівнику зібрали найкраще з того, завдяки чому розвиватимуть туризм в усіх населених пунктах Меджибізької ОТГ.

«Ми зібрали тридцять цікавих локацій та нанесли інформацію про них на карту. Розроблена вона хмельницьким веломандрівником та експертом з розвитку туризму Сергієм Толстіхіним. Токож тут є розроблені два веломаршрути громадою – на 86 та 46 кілометрів», - розповідає Сергій Щур, консультант з розвитку туризму в Меджибізькій ОТГ.

Такий путівник, вважають в Меджибізькій ОТГ, - перший крок до того, щоб туристам показати привабливість громади, а місцевому населенню – напрямки для розвитку сільського туризму, аби мати можливість заробити гроші.

Уже сьогодні у громаді взялися за розвиток такого напрямку як апітерапія. Перший будиночок з бджолами для відпочинку та відновлення здоров’я виготовив отець Петро Леськів, настоятель Свято-Миколаївської Замкової церкви. У планах – створити цілий апітерапевтичний комплекс та об’єднати бджолярів громади, аби пропонувати туристам продукти бджільництва.

Розбудова доріг, інфраструктури, наявність доступних хостелів, пунктів прокату велосипедів, історичне знакування – усе це у планах, каже Олександр Ткач, заступник селищного голови Меджибізького голови. Найближчим часом тут хочуть створити туристично-інформаційний центр, який стане в нагоді як туристам, так і мешканцям, які хочуть долучитися до розвитку туризму в ОТГ.

Програма "Ранковий гість" 29.07.2020 р., на Українському радіо "Поділля Центр", 104.6 FM:

Стаття в Подільських вістях: Край Бога і Божка