У Меджибізькій громаді будують дороги

Дата: 03.08.2020 19:43

Нове дорожнє полотно. У Меджибізькій громаді також ремонтують дороги. Понад мільйон гривень на реконструкцію передбачили у селищному бюджеті. За ці кошти здебільшого роблять поточні ремонти. Капітальне відновлення проводять за бюджетні гроші. Цього року, до прикладу, у рамках програми «Велике будівництво» громада отримала майже 24 мільйони гривень.

Майже шість кілометрів нового дорожнього полотна. У Меджибозькій громаді ремонтують дороги. Цього разу свіжий асфальт з’явиться на відрізку від села Ярославка до автодороги «Старокостянтинів-Шрубків».

Капітальне відновлення проводять за бюджетні кошти. У рамках програми «Велике будівництво» громада отримала майже 24 мільйони гривень. На нові дороги передбачили кошти і в селищному бюджеті.

Фото ілюстративне

За кошти селищного бюджету здебільшого роблять поточні ремонти. Цього року, до прикладу, ямковий ремонт провели у Требухівцях, поточний – у Головчинцях. Відновлювали дорожнє полотно і у самому центрі громади.

У цьому році щебеневі ремонти, каже Олександр Ткач, хочуть провести ще у п’яти селах громади. Також у планах ОТГ – відновлення мосту на водосховищі поблизу села Митківці. На реконструкцію переправи у бюджеті вже передбачили понад 10 мільйонів гривень.