Виконком

Дата: 18.12.2017 16:12

18 грудня 2017 року о 9:00 год. в приміщенні Меджибізької селищної ради відбувся виконком. На ньому були присутні усі члени виконкому. Розпочала його секретар селищної ради Бацевич В.Б. Було розглянуто такі питання:

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Меджибізької селищної ради на І квартал 2018 року. (Доповідач:

Нігрей Т.І.).

2. Про затвердження плану заходів щодо святкування Новорічних та Різдвяних свят (Доповідач: Остапова Н.П.).

3. Про розгляд проекту Програми соціально – економічного розвитку Меджибізької селищної ради ОТГ на 2018 рік (Доповідач: Готфрід А.Е.).

4. Про розгляд бюджету Меджибізької селищної ради на 2018 рік (Доповідач: Ткачук І.П.).

5. Про затвердження посадової інструкції начальника та адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Меджибізької селищної ради (Доповідач: Бацевич В.Б.).

6. Про перелік об’єктів та види суспільно - корисних робіт для засуджених до покарання у виді громадських робіт у 2018 році (Доповідач: Бацевич В.Б.).

7. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації на реконструкцію системи опалення Голосківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 60 с. Голосків, Летичівського району, Хмельницької області (Доповідач: Карбовська Ю.Б.).

8. Про упорядкування поштової адреси житлового будинку (Доповідач: Нігрей Т.І.).

По усім розглянутим питанням члени виконкому проголосували одноголосно.