26 сесія 7 скликання

Дата: 30.05.2017 15:44

30 травня 2017 року у ДІКЗ “Межибіж” відбулася 26 сесія Меджибізької селищної ради. На сесію були запрошені: старости сіл Меджибізької селищної ради, начальники відділів виконавчого комітету селищної ради, директор КУ Центр ПМСД Гладищук О.В., директор ТЕР центру Штаманетян Л.С., начальник КП “Добробут” Стецьків С.М та депутати селищної ради.

На сесії було розглянуто ряд питань, основними з яких були: внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік, розглядався проект-рішення про встановлення “місцевих податків та зборів на території Меджибізької селищної ради на 2018 рік” та внесення змін в рішення №2-4/2016 від 19.02.2016 року “Про перейменування вулиць та провулків Меджибізької ОТГ”, та інші питання, а також земельні питання. Гострою була дискусія про перейменування вулиці Сергія Гарника в с.Лисогірка. На сесії виступили: Демків М.А., Бацевич В.Б., староста с.Лисогірка Мазур Е.Т. та депутат с.Лисогірка Мазур В.І.,який сказав: “Гарник Сергій не є історичною особою. В свій час він був службовцем НКВС,такзваним “ястребком”, знищував людей які боролися за незалежність України, за свої злочини він був ліквідований людьми ОУН. Я думаю, що він не заслуговує на те, щоб його прізвищем була названа вулиця в с.Лисогірка” і було прийнято рішення відмовити у внесенні змін до рішення №2-4/2016 від 19.02.2016 року “Про перейменування вулиць та провулків Меджибізької ОТГ”.