Дата: 17.10.2020 18:07

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, освітніх закладів, громадських організацій, сім’ї та інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

До Дня захисника України в Меджибізькій ОТГ відбулися національно-патріотичні заходи. Так, в Требуховецькому ЗДО "Пролісок" відбулася розвага «Ми маленькі козачата». Веселе дійство з цікавими іграми, бесідами, танцями та піснями. В кінці розваги діти стали кухарями та отримали майстер-клас з ліплення українських вареників.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Напередодні Дня захисника України та Дня козацтва в Голосківському ЗДО "Сонечко" проводилась розвага для дітей "Ми маленькі козачата". Наші дошкільнята із захопленням слухали розповіді про життя та звичаї козаків і на деякий час перенеслись у давнє минуле України. У веселих іграх та естафетах малята відчули себе справжніми козаками та козачками - змагались у спритності, кмітливості та витривалості, допомагали один одному долати перешкоди.
На завершення розваги всі діти були нагороджені медалями. Настрій у всіх був веселий та дружній!

Фото без описуФото без описуФото без опису

13 жовтня в Головчинецькій філії I ст. Меджибізького ліцею відбулися "Козацькі забави козачат":

Фото без описуФото без описуФото без опису

В Митковецькій гімназії до Дня захисника України відбулося кілька заходів:

Спортивні змагання "Козацькому роду нема переводу"

Єдиний урок "Слава героям України"

Посвята в козаки "А ми тую козацькую славу збережемо!"

В Меджибізькій громаді зростають маленькі патріоти нашої Державності. Велика подяка за національно-патріотичне виховання дітей вихователям та вчителям Меджибізької громади.