Вітаємо ювілярку

Дата: 08.12.2020 12:21

Інформує староста сіл
Митківці, Волосівці, Ярославка

5 грудня в Митківцях вітали ювілярку зі славним ювілеєм 90 річчям - Черниш Домнікію Іванівну. Багато років працювала  в колгоспі в ланці, народила і виховала 3 донечки. Від виконкому Меджибізької ОТГ та від себе особисто привітали Домнікію Іванівну квітами та подарунком.

Дай боже  міцного здоров'я та щастя, довгих років життя. Ювілярку привітали робітники Меджибізького терцентру М. Московчук і Т. Самолюк та передали вітання від директора центру Л. Штаманетян та цінний подарунок. Домнікія Іванівна приймала вітання від ветеранської організації - Чекерди Г. П.  та Тютюнник Г.І. до вітання  приєдналася  завідувач сільського клубу Л. Самолюк. Ювілярці здоров'я,  здоров'я,  і многії літа!