в Меджибізькій ОТГ було проведено семінар-нараду на тему «Нормативно-правове та інформаційне забезпечення організації діловодства та ведення архівної справи в установах, підприємствах та організаціях різної форми власності»

Дата: 14.12.2020 14:43

14 грудня 2020 року в Меджибізькій ОТГ було проведено семінар-нараду на тему «Нормативно-правове та інформаційне забезпечення організації діловодства та ведення архівної справи в установах, підприємствах та організаціях різної форми власності».

Нараду провела начальник архівного відділу Летичівської РДА Сердюк Леся Сергіївна.

У семінарі-нараді взяли участь відповідальні працівники за ведення архівної справи у закладах загальної середньої освіти, закладах дошкільної освіти, спортивної школи, школи мистецтва та естетичного виховання, бібліотек, будинків культури та клубів.

Під час семінару-наради було розглянуто ряд важливих питань щодо діловодства та ведення архівної справи в установах Меджибізької ОТГ.

Підводячи підсумки, начальник архівного відділу Сердюк Леся Сергіївна звернула увагу слухачів на важливість чіткого ведення ділової документації та своєчасну здачу документів до архіву.