Всеукраїнська виставка "Новорічна композиція"

Дата: 16.12.2020 16:41

Одне з найцікавіших занять на Новий Рік - це прикрашати ялинку! У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, хтось звертається до професіоналів. В нашій громаді є справжні майстри - здобувачі освіти взяли участь в обласному етапі конкурсу Всеукраїнської щорічної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція, що сприяє вихованню і розвитку художнього смаку дітей, сприяння розвитку фантазії, майстерності виконання і творчих здібностей учасників, формуванню традиції - створення новорічних прикрас своїми руками. У конкурсі взяли участь: Меджибізький ліцей, Лисогірська ЗОШ І-ІІ ступенів, Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Митковецька гімназія імені Григорія Миколайовича Демчишина, Головчинецька філія, Ставницька філія.