Конкурс творчих робіт на новорічно-різдвяну тематику «На Святого Миколая!»

Дата: 23.12.2020 16:35

З 10 по 18 грудня 2020 року у нашій громаді за сприяння Меджибізької селищної ради проводився конкурс творчих робіт на новорічно-різдвяну тематику «На Святого Миколая!».

Мета і завдання конкурсу: пропаганда бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну тематику.

У конкурсі брали участь учні, учнівські колективи закладів загальної середньої, позашкільної освіти та клубних закладів.

На конкурс було представлено 38 робіт.

Конкурсні роботи виконані у традиційних та сучасних техніках з використанням найрізноманітніших матеріалів.

Виставкові роботи оцінювалися журі за такими критеріями: естетичність оформлення, оригінальність та креативність задуму, техніка виконання, загальне враження від роботи.

Члени журі високо оцінили представлені творчі роботи, відмітили талант, креативність, новизну бачення юних учасників виставки та визначили найкращі роботи у кожній номінації!

У номінації «Ялинкова іграшка» найбільше балів отримала робота Дядика Іллі із Голосківського ліцею!

У номінації «Новорічний подарунок» найкращою композицією була робота Олійник Софії учениці 4 класу із Меджибізького ліцею.

У номінації «Стилізована ялинка» за підрахунками перемогу виборола робота учня 4 класу Лисенького Валентина із Меджибізького ліцею.

Кожен учасник отримав свій солодкий подарунок, який було передано у заклади освіти.

Цей конкурс доводить нам, що саме творча діяльність формує  естетичний смак у нашого майбутнього покоління.