Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради

Дата: 31.12.2020 09:41

30 грудня 2020 року о 9:00 год. в адміністративному приміщенні в с.Требухівці відбулося засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:

1.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Меджибізької селищної ради на І-ше півріччя 2021 рік        (Доповідач Нігрей Т.І.)

2. Про затвердження графіка чергових відпусток на 2021 рік

3.Про зняття з квартирного обліку
(Доповідач Нігрей Т.І.)

4.Про впорядкування черги на отримання житла та затвердження списку осіб, які перебувають на черзі при виконавчому комітеті Меджибізької селищної ради
(Доповідач Нігрей Т.І.)

5.Про затвердження Плану заходів з підготовки та відзначення Дня Соборності України (22 січня)та Дня пам’яті героїв Крут (29 січня)
(Доповідач Глядченко К.А.)

6.Про затвердження Плану заходів з підготовки та відзначення
Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту
(Доповідач Глядченко К.А.)

7. Про перелік об'єктів та види громадських, виправних та суспільно корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських, виправних та суспільно корисних робіт у 2021 році   (Доповідач Герасімова М.В.)

8. Про перелік об'єктів та види громадських робіт для порушників яким судом призначено покарання за вчинення кримінального правопорушення у виді громадських робіт на 2021 рік
(Доповідач Герасімова М.В.)

9.Про надання дозволу на  здійснення виїзної торгівлі
(Доповідач Герасімова М.В.)

10.Про  упорядкування  адреси
(Доповідач Нігрей Т.І.)

11.Про дозвіл на зрізку зелених насаджень на території Меджибізької селищної ради
(Доповідач Германенко В.В.)

12. Про встановлення вартості харчування та звільнення від сплати за харчування учнів та вихованців у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Меджибізької селищної ради.
(Доповідач Готфрід А.Е.)