Відбулася 5 позачергова сесія Меджибізької селищної ради

Дата: 06.01.2021 16:51

Фото без опису5 січня 2021 року о 09-00 годині,в адмінприміщенні с. Требухівці відбулася 5 чергова сесія Меджибізької селищної ради з таким порядком денним:

1. Про внесення змін в персональний склад конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ОТГ» затвердженого рішенням №1-2/2020 від 02 грудня 2020 року « Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ОТГ», затвердження Положення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ОТГ».

2.Про затвердження акта приймання – передачі нежитлового приміщення аптеки, яке знаходиться за адресою вул. Замкова, 4 в смт. Меджибіж, Летичівського району Хмельницької області.

3.Про затвердження передавального акта комунального майна КП «Летичівський спецлісгосп».

4.Про погодження Статуту Комунального підприємства Летичівської селищної ради та Меджибізької селищної ради « Летичівський спецлісгосп».