День кіборгів: вшановуємо захисників Донецького аеропорту

Дата: 16.01.2021 07:40

16 січня в Україні вшановують пам’ять захисників Донецького аеропорту. Кіборги 242 дні героїчно захищали стратегічний об'єкт. За цей час 200 українських бійців загинули, ще півтисячі отримали поранення.

Це напівофіційний день пам’яті, встановлений з ініціативи самих кіборгів. Воїни, всі хто утримував летовище і прилеглі території, хто підтримував бійців і добровольців України, показали усьому світу, що український дух незламний. Оборона аеропорту і війна за Україну мають сформувати у ворога і його посіпак чітке розуміння, що Україну їм ніхто не віддасть і не подарує. Навіть якщо падає і не витримує бетон, бойових дух наших бійців і добровольців міцніший за любий бетон.

Донецький аеропорт обстрілювали з артилерії, «градів», мінометів і танків, працювали снайпери. Кіборгами нескорених українців назвали самі вороги. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах. Про незламних кіборгів знято художній фільм, який вийшов 2017 року. Аеропорт став символом героїзму для всіх українців.