Заклади освіти Меджибізької громади взяли участь у Всеукраїнському арт-челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!»

Дата: 24.02.2021 13:29

Фото без описуВсеукраїнський арт-челендж «Слово, чому ти не твердая криця!» приурочений відзначенню 150-річчя з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

Арт-челендж організований Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Метою заходу є залучення дітей та молоді до кращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи та національно-патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва.

Захід проводиться у двох номінаціях:

І номінація «Краще чисельне художнє читання»;

ІІ номінація «Реп-Біографія Лесі Українки» (авторські твори).

Із Меджибізької громади взяли участь п’ять закладів загальної середньої освіти: Меджибізький лiцей, Голосківський ліцей, Митковецька гімназія імені Демчишина Григорія Миколайовича, Лисогірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Требуховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Учасники підготували відеоролики, в яких презентовано фрагменти спільного читання вірша та реп-читання цікавих фактів з біографії Лесі Українки.

У кожній номінації визначатимуться 10 відеороликів, які отримають найбільшу кількість переглядів. Знайдіть вільну хвилинку та перегляньте чудові відео!

Дякуємо закладам загальної середньої освіти за активну участь у даному заході!