В громаді проведено І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Дата: 01.03.2021 15:52

25 лютого в онлайн-режимі було проведено І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У фестивалі взяли участь команди закладів освіти Меджибізької селищної ради: "Вітамінки" (Меджибіж), "Щире серце" (Голосків), "Козацький гарт" (Требухівці), "Нове покоління" (Ставниця), "Снівава" (Лисогірка), "Квітка-семицвітка" (Митківці).

Журі фестивалю – конкурсу відзначило відповідальність, згуртованість та підготовленість команд. Підбивши підсумки, журі визнало рівноцінність виступів команд, адже виступи  команд гармонійно поєднувались, ніби доповнюючи зміст єдиної для всіх важливої теми збереження здоров’я.

Таким чином, перше місце здобула команда Лисогірської ЗОШ І-ІІ ст. - "Снівава"!

Друге місце: "Квітка-семицвітка" (Митковецька гімназія) і "Козацький гарт" (Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ст.). Решті команд журі присудило треті місця.

Подібні заходи, що проводяться в закладах освіти формують у молоді поняття про здоровий спосіб життя, розвивають здатність систематично дбати про здоров’я, навчають пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне щасливе майбутнє. Важливо при цьому розуміти, що запорукою здоров’я людини є не лише турбота про себе, але й етичні та моральні цінності людини. Тож необхідно прагнути до того, щоб позитивне мислення і свідома поведінка людей була невід’ємним елементом сучасного українського суспільства, щоб молодь обирала здоров’я!