І нехай настане мир на всій землі!

Дата: 09.03.2021 10:04

Фото без описуМир і війна... Ці слова давно і міцно ввійшли в історію. Вони визначають життя та існування не тільки великих мас людей, а й всього людства.

Фото з мітингу у Шрубкові

Мир завжди був необхідною умовою продовження людського життя. Людина завжди жила з мрією про мир. Навіть на війну вона йшла з думкою про її закінчення і повернення до мирного життя.

Фото з мітингу у Ставниці

А що несе за собою війна? - Біль, гіркоту, самотність і смерті! Війна - це абсолютне зло у загальнолюдській моралі. Неприпустиме явище у цивілізованому суспільстві.

Фото з мітингу у Миківцях

8 березня 1944 р. - 77 років тому для жителів Западинців, Волосівців, Шрубкова, Митківців та Ставниці нарешті наступив довгоочікуваний мир! І хоча в наших селах з того часу не точилися жодні бої, наше покоління добре знає ціну миру поки точиться війна на Сході.

Фото з мітингу у Волосівцях

Тому, у вказаних селах відбулися невеликі мітинги з дотриманням карантинних норм, аби показати, що ми за мир і проти війни. Але хто ступить зі зброєю на нашу Українську землю, той сильно пожалкує!

Фото з мітингу у Западинцях