Відбулася 8 чергова сесія Меджибізької селищної ради

Дата: 05.03.2021 10:21

4 березня 2021 року о 09-00 годині,в адмінприміщенні с. Требухівці відбулася 8 чергова сесія Меджибізької селищної ради з таким порядком денним:

1.Про затвердження звіту про хід і результати виконання бюджету селищної ради за 2020 року.

2.Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.

3.Про затвердження звіту про хід виконання Програми « Розвитку закладів культури Меджибізької селищної ради на 2016-2020 роки".

4. Про затвердження звіт головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради за 2020 рік.

5.Про затвердження проекту «Капітальний ремонт тротуару по вул. Замкова в смт Меджибіж, Летичівського району Хмельницької області».

6.Про присвоєння звання "Почесний громадянин селища Меджибіж".

7.Про продовження терміну дії Контракту з директором комунальної установи «Меджибізький центр надання соціальних послуг» Меджибізької селищної ради

8.Про внесення змін до рішення від 19 листопада 2020 року № 13-1/2020 « Про затвердження Положення про старосту села Меджибізької селищної ради».

9.Про створення Служби у справах дітей Меджибізької селищної ради та вжиття заходів щодо її державної реєстрації.

10.Про створення сектору містобудування, архітектури, житлового- комунального господарства та будівництва Меджибізької селищної ради та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

11.Про внесення змін до структури загальної чисельності апарату виконавчого комітету Меджибізької селищної ради та її виконавчих органів

12.Про розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування

території (у складі генерального плану) населеного пункту смт Меджибіж».

13.Про розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування

території (у складі генерального плану) населеного пункту с.Голосків» .

14.Про надання дозволу на розробку детального плану території.

15.Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021 – 2025 роки.

16.Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної

допомоги мешканцям Меджибізької селищної ради за рахунок коштів бюджету

селищної ради на 2021- 2025 роки.

17.Про преміювання селищного голови у 2021 році.

18. Про внесення змін до Програми посилення охорони публічної безпеки і боротьби зі злочинністю на території Меджибізької селищної ради « Правопорядок 2021-2025»

19. Про затвердження змін до Статуту Комунальної установи «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування»

20.Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами таорганізаціями, які утримуються за рахунок селищного бюджету на 2021 рік.

21. Про внесення змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради » на 2021-2023 роки

22.Про внесення змін до Програми покращення надання медичної допомоги хворим, які потребують гемодіалізу, на 2021-2023 роки.

23.Про надання одноразової допомоги на лікування.

24.Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій.

25. Про надання одноразової допомоги на поховання

26.Земельні питання.