У Меджибожі відзначили 77-му річницю визволення від німецько-фашистських загарбників

Дата: 24.03.2021 16:31

24 березня 2021 р. мешканці Меджибожа відзначили 77-му річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. З метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні відбулося покладання квітів до братської могили радянських воїнів (1944) та пам’ятного знаку на честь воїнів-односельців (1941-1945).

Мешканці Меджибожа зібралися, щоб віддати данину щирої вдячності і шани героям війни, яка забрала мільйони життів. У заході взяли участь: селищний голова О.В. Ткач, голова Меджибізької організації ветеранів В.Г. Микитюк, а також, делегації працівників Меджибізької селищної ради та Меджибізького ліцею.

Крім того, 24 березня відзначають 77-му річницю визволення від німецько-фашистських загарбників мешканці Русанівців, Головчинець та Голоскова.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав День перемоги та складаємо шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.