БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!!

Дата: 25.03.2021 16:20

Шановні жителі громади!

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Меджибізької селищної ради.

Станом на 25 березня 2021 року, з початку пандемії, на території Меджибізької селищної ради зафіксовано 341 випадок захворювання, спричинених хворобою COVID-19, з них: 295 осіб одужало, 35 осіб лікуються, 11 летальних випадків.

З числа активних хворих 35 жителів громади:

Меджибіж – 11 випадків;

Голосків – 7 випадків;

Ставниця – 5 випадків;

Западинці – 3 випадки;

Требухівці – 3 випадки;

Лисогірка – 2 випадки;

Русанівці – 2 випадки;

Головчинці – 2 випадки;

Враховуючи наявність підтверджених і зростання кількості нових випадків коронавірусного захворювання у нашій громаді, відсутності кількості необхідних ліжкомісць в лікарнях області та складним перебігом захворювання ще раз наголошуємо на необхідності суворого дотримання всіх умов карантину!

Будьте відповідальними, намагайтесь уникати місць масового скупчення людей, пам’ятайте про дотримання дистанції, без нагальної потреби не покидайте своїх домівок, надягайте захисні маски та часто проводьте дезінфекцію рук!

Від кожного з нас залежить наше здоров’я та здоров’я наших рідних, близьких, всіх, хто нас оточує. Від нашої з вами свідомої поведінки залежить, як швидко наша громада зможе повернутися до звичайного повсякденного життя.

Меджибізький  селищний голова                                  Олександр ТКАЧ