Відбулася нарада у Меджибізькому центрі надання соціальних послуг

Дата: 29.03.2021 13:56

Рішенням сесії Меджибізької селищної ради від 4 березня 2021 року КУ «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування» перейменовано у Меджибізький центр надання соціальних послуг.

Беручи до уваги зміни у законодавстві та зміни в установі, 26 березня поточного року у Меджибізькому центрі надання соціальних послуг відбулась чергова робоча нарада.

Під час наради були розглянуті питання: Закон України «Про соціальні послуги», Державний стандарт надання соціальних послуг та Постанова Кабінету Міністрів України «Про організацію надання соціальних послуг». Також, розглядалось питання щодо оплати соціальних послуг. Було зазначено, що соціальні послуги надаються, відповідно чинного законодавства, безплатно, платно та з установленням диференційованної плати. На численні питання соціальних робітників директор Меджибізького центру надання соціальних послуг Л.Штаманетян надавала детальну відповідь. Також, були і практичні вправи: соціальні робітники практикувались у заповненні нових документів.

Завершуючи нараду, директор установи Л.Штаманетян привітала іменинників та зупинилась на розгляді виробничих питань.