УВАГА! МЕДЖИБІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ ФОТОКОНКУРС З НАГОДИ “ДНЯ МЕДЖИБОЖА”

Дата: 05.04.2021 10:14

Фотоконкурс «Меджибожу - 875!» проводиться з метою:

- формування культурної та духовної свідомості місцевої громади;

- створення сприятливих умов для самореалізації творчих людей;

- виховання патріотизму та почуття гордості за населений пункт у якому проживаєш;

підвищення іміджу Меджибізької ТГ;

Фото Валерія Мартинова подане на конкурс "Меджибіж - містечко біля Бога"

До організації та проведення  можуть залучатися підприємства, установи, організації незалежно від форм власності та усі бажаючі жителі Меджибожа.

Фотоконкурс проводиться включно до 12-00 год 17 травня.

До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів, за тематичними рубриками (номінаціями):

1. Меджибіж та околиці селища

2. Природа і околиці сіл Ставниця, Шрубків, Западинці

3. Природа і околиці сіл Волосівці, Ярославка, Митківці

4. Природа і околиці сіл Голосків і Русанівці

5. Природа і околиці сіл Требухівці, Головчинці, Лисогірка

6. “Наш дружній колектив!” (конкурс колективів громади)

7. “Міцна сім’я - сильна громада!” (конкурс сімейних фото)

8. “Без минулого немає майбутнього!” (конкурс чорно-білої фотографії з сімейних архівів жителів Меджибожа і громади)

9. Промисловість і промислові об’єкти Меджибізької громади

10. Флора і фауна Меджибізької громади

Для участі у фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи і аматори, незалежно від місця проживання та віку. Учасник фотоконкурсу може подати не більше 5 фотографій в кожній номінації у вигляді електронних файлів. Цифрові файли повинні бути у форматі JPEG, 300dpi, максимум 3600 px по найдовшій стороні, максимум 10 Мб/фото.

Фотографії надсилаються на адресу Відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради osvita.medjibij@ukr.net з поміткою на фотоконкурс.

Назви файлів повинні містити прізвище автора та назву фотографії.

Роботи переможців залишаються в оргкомітеті Фотоконкурсу з метою їх подальшого використання в проведенні виставок, виданні інформаційних та рекламних матеріалів конкурсу, тощо. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

Організатори залишають за собою право використовувати фотографії, надіслані на Фотоконкурс, у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо.

З додатковими запитаннями звертатися за тел: 068 291 77 61 (Сергій Щур).

Лист-заявка на участь у фотоконкурсі "Меджибожу - 875!"

Заявка заповнюється в електронному вигляді і надсилається разом із фотографіями, а також на електронних носіях. Перед заповненням заявки уважно ознайомтесь з умовами конкурсу та вимогами до заповнення заявки.

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Дата народження

Адреса проживання (за бажанням)

Телефон/факс

Адреса електронної пошти

Місце роботи

Загальна кількість поданих робіт (вказати назву кожної роботи та тематичний розділ (номінацію), до якої вона подається)

Я, _______________________________________________________, є автором робіт, поданих мною для участі у фотоконкурсі "Меджибожу - 875!". Я, як автор поданих фотографій, дозволяю організаторам фотоконкурсу використовувати їх в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі, тощо з обов’язковим посиланням на моє авторство.

Погоджуюсь з усіма умовами проведення фотоконкурсу.

Дата ________________________                                     Підпис

Також читайте: Нагороджено переможців фотоконкурсу проведеного з нагоди "Дня Меджибожа"